انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
بررسی ، انتخاب و خرید آنلاین
بررسی و تحلیل در حوزه اقتصاد
جدیدترین اخبار فن آوری
دانلود نرم افزار و بروز رسانی های میکروتیک

شرایط تعمیرات

     

   در هنگام استفاده از سرویس تعمیرات این مجموعه در مورد کالاهایی که شامل گارانتی نمی باشند از مشتری محترم هزینه دریافت می گردد .  لیست قیمت تعمیرات ذیلا آورده شده است این هزینه ها بدون قطعه می باشند . ( هزینه قطعه جداگانه محاسبه میگردد )

    همزمان با ارسال قطعه تعمیری حتما نوع اشکال دستگاه نیزقید گردیده شود . این مجموعه در این راستا و اظهار نظر مشتری وارد انجام کار تعمیرات شده و نسبت به اشکالات دیگر قید نشده هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

    در مراجعه به بخش تعمیرات این مجموعه تنها به قیمت های اعلام شده اتکا نکرده چرا که امکان دارد هنگام بررسی یک دستگاه آسیب های دیگری نیز ملاحظه شود که با مشورت و کسب اجازه تعمیر از مشتری محترم نسبت به انجام آنها اقدام خواهد شد .

    هنگام ورود به واحد تعمیرات حتما رسید چاپی تحویل اقلام را در یافت نموده و در نگهداری آن دقت فرمایید زیرا تنها آورنده رسید تعمیرات صاحب کالا تلقی می گردد و تنها با ارائه رسید تعمیرات , کالا تحویل داده می شود .

     مدت اعتبار رسید های واگذار شده توسط واحد تعمیرات 60 روز کاری می باشد و پس از گذشت مدت انقضاء آن مشتری محترم مسئولیت کالا را از خود فک نموده و نحوه برخورد با هزینه انجام شده و کالای تعمیری با صلاحدید این مجموعه انجام خواهد گرفت .

     این مجموعه در قبال قطعات و یا لوازم جانبی قید نشده در رسید واحد تعمیرات هیچ گونه مسئولیتی ندارد لذا هنگام تحویل قطعه و اخذ رسید دقت کافی مبذول نمائید.

      این مجموعه درقبال کارهای تعمیری انجام شده برروی دستگاه و قطعات ارسالی چه قبل تعمیر و یا پس از تعمیر آن , توسط افراد دیگر , هیچگونه مسئولیتی ندارد .

    هزینه و انجام تعمیر قطعات معیوب بالای 700/000  ریال پس از هماهنگی و تایید صاحب کالا  محاسبه و اخذ می گردد .

    زمان رسیدگی به تعمیر دستگاههای ارسالی بنا به نوع اشکال نرم افزاری یا سخت افزاری از یک تا ده روزکاری می باشد. 

برای مشاهده لیست قیمت تعمیرات اینجا کلیک نمائید.     
ادامه
کپی‌رایت © 2024 ارتباطات مهندسی سامانه راهبر
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو